Corso Ostrava

O projektu

Projekt Corso Ostrava tvoří tři budovy propojené krčky, které opticky uzavírají blokovou zástavbu. Domy jsou navrženy jako sedmi až osmipodlažní s podzemními garážemi. Společný vnitroblok nabízí venkovní uzavřenou parkovací plochu a zeleň se stromy.
Architektonické zpracování od studia GG Archico se vyznačuje jednoduchými tvary a nadčasovým designem za použití kvalitních materiálů. Každá z budov nabízí okolo 30 bytů, dispozičně jsou nejvíce zastoupeny velkoryse řešené byty typu 2+kk, které odpovídají komfortnímu městskému bydlení. Každý byt má svůj vlastní venkovní prostor, který je nadstandardně řešený jako zastřešená lodžie.

Projekt je
aktuálně v procesu projekční
a inženýrské přípravy.

Lokalita

Corso Ostrava se nachází v lukrativní části města – Moravská Ostrava v bezprostřední blízkosti historického jádra a moderního centra. Budovy jsou situovány podél třídy Českobratrská. Vše je doslova v docházkové vzdálenosti – práce, škola, kultura, obchody, zábava, sport i rekreační vyžití. Toto městské bydlení spojuje komfort v podobě veškeré občanské vybavenosti, výborné dopravní obslužnosti vč. dostupnosti hromadné dopravy, ale i dostatku klidu pro příjemné bydlení.

Galerie

MÁTE ZÁJEM NEBO DOTAZY? KONTAKTUJTE NÁS!


  Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku.
  Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

  • 1.Umístění stavby
  • 2.Investor
   Snappy Inc
  • 3.Realizace:
   6 months